zgłoś udział

Tygodnik Kongresowy

Aktualności z Kongresu

Nowa formuła wystąpień

27 luty, 2018
Podstawa Kongresu to od samego początku merytoryczna konferencja na najwyższym poziomie. Co bardzo ważne, współtworzona przez najlepszych prelegentów nie tylko z branży stricte motoryzacyjnej, ale z całego biznesowego świata, który w dzisiejszych czasach ma wpływ na osoby zarządzające nowoczesnym przedsiębiorstwem. Do tego na 9. Kongres szykujemy dla uczestników niespodziankę. Ma być dynamiczniej i jeszcze praktyczniej.

czytaj więcej

8. edycja Kongresu Dealerów za nami

26 luty, 2018
Po roku przerwy konferencja powróciła do dobrze znanej i lubianej przez dealerów Ossy. Na jednym z najważniejszych dealerskich wydarzeń w roku wystąpiło kilkunastu prelegentów. Tradycyjnie ogłoszono również wyniki Badania Satysfakcji, a także wręczono Nagrody Rynku Dealerskiego.
czytaj więcej

Jak uratowaliśmy 27 proc. traconych szans sprzedażowych

25 luty, 2018
Klienci już dawno nie przychodzą do salonu po informacje. Wybierają inne formy kontaktu: telefon, mail, stronę www. Obowiązkiem dealerów jest więc stworzenie komórki, która skutecznie poprowadzi komunikację z klientami. Grupa Wróbel rozwija swój dział BDC od 2012 r. O tym, jak ważny jest ten dział dla dealerstwa opowie Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel
czytaj więcej

Zawsze może być lepiej… Jak zarządzać, by zarabiać więcej

22 luty, 2018
Optymalizacja biznesu to ciągły proces. Na szczęście mierzalny i możliwy do zaplanowania. Pamiętajmy o jednym: podstawowy cel naszej firmy to uzyskanie możliwie najlepszej efektywności biznesowej.


czytaj więcej

Cała marża dla dealera. Zmiana na lepsze czy pocałunek śmierci? Debata

22 luty, 2018
W czasach presji na realizację celów sprzedażowych często słyszy się, że sprzedaż aut staje się jedynie środkiem do uzyskania bonusa. Że aby zrealizować plan, dealerzy zrobią wszystko, łącznie z zejściem z ceny do umownego zera. Niestety osiągnięcie celu nie jest ani łatwe, ani pewne, a ewentualna porażka może oznaczać wręcz zachwianie płynnością finansową firmy. Z Radosławem Sternickim z firmy Odyssey i Bogusławem Kowalskim z firmy Auto-Idea porozmawia redaktor naczelny miesięcznika "Dealer"
czytaj więcej

Akcesoria - centrum zysków, a nie zło konieczne

21 luty, 2018
Wpływ na zyskowność firmy dealerskiej pochodzi z wielu źródeł. Sprzedaż - wiadomo. Serwis - źródło utrzymania większości dealerstw. Sprzedaż kredytów i ubezpieczeń - od momentu wprowadzenia specjalistów F&I kilkanaście lat temu nie ma już dealera, który by się tym nie zajmował. Jest jednak jeszcze jedno źródełko, które wielu dealerów traktuje jako zło konieczne.
czytaj więcej

Galeria 8.Kongresu Dealerów Samochodów - 6-7 czerwca 2017

20 luty, 2018
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z 8. Kongresu Dealerów Samochodów, który odbył się 607 czerwca w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej
czytaj więcej