XIII Niezależne Badanie Satysfakcji
Dealerów Samochodowych 2020

Zapraszamy Państwa do obejrzenia premierowego ogłoszenia wyników XIII Niezależnego badania satysfakcji dealerów samochodowy 2020.


Z uwagi na pandemię samo badanie zostało przeniesione z wiosny na jesień (ankiety zbieraliśmy od października do grudnia), zaś ogłoszenie wyników – z uwagi na przełożenie imprezy – nie mogło się odbyć na Kongresie.


Jak można się było spodziewać, średnia ocena dealerskiej satysfakcji dla wszystkich marek była w pandemicznym roku niska. Nota 3,27 to najniższy rezultat w historii badania (wyłączając 2009 r. ale wówczas w ankiecie wzięła udział ograniczona liczba brandów).

Na pocieszenie (?) wypada jednak dodać, że spadek oceny nie wynika raczej z pogorszenia się ogólnych relacji dealerów z importerami, ale z finansowych perspektyw biznesu – a to oczywiście głównie efekt Covid-19 i związanych z pandemią spadków sprzedaży i obrotów.


Jak wyglądają te perspektywy w szczegółach? Które z autoryzacji (a było takich aż 9!) zostały ocenione lepiej niż w 2019 r.? A przede wszystkim, która marka zwyciężyła w Badaniu – tego wszystkiego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek (1 lutego) podczas transmisji wideo! Warto oglądać, bo – nie zdradzając za wiele – są zmiany zarówno na podium, jak i w czołowej „15” zestawienia (sporo powrotów, ale też spadków „pod kreskę”).

Zapoznaj się z pełną wersją raportu

Wykonawca badania:

Partner merytoryczny:

Patron badania:

Patron badania:

Click to play video

Miesięcznik Dealer

ul. Jutrzenki 177
02-231 Warszawa

ul. Zagłoby 18 lok. 3102-495 Warszawa

Dealer Consulting Group Konieczny i Wspólnicy S.J

Tel. 22 243 63 86
redakcja@miesiecznikdealer.pl
www.miesiecznikdealer.pl
www.dealerconsulting.pl