SPONSORZY ZŁOCI

...

Castrol

Sponsor złoty

...

Sponsor złoty

CarGarantie

SPONSORZY SREBRNI

AkzoNobel

Sponsor srebrny

...

Axalta Coating Systems to światowy lider branży materiałów lakierniczych, oferujący swoim klientom innowacyjne produkty i usługi. Firma dostarcza materiały dla producentów samochodów osobowych i użytkowych, segmentu napraw renowacyjnych oraz wielu innych zastosowań przemysłowych. Axalta nieustannie pracuje nad zaawansowanymi rozwiązaniami, które wspierają klientów w ich codziennej pracy. Pakiet usług biznesowych Drivus oferuje serwisom profesjonalne narzędzia, usługi doradcze oraz szkolenia.

Sponsor srebrny

Axalta

...

Sponsor srebrny

Pekao Leasing

...

PPG

Sponsor srebrny

...

Sponsor srebrny

TotalEnergies

SPONSORZY

Alphabet

Sponsor

Alphabet to jeden z czterech największych globalnych dostawców usług Car Fleet Management. Stanowimy część Grupy BMW specjalizującą się w leasingu i zarządzaniu flotą – od doradztwa i finansowania, przez usługi dodatkowe, po wsparcie serwisowe dedykowane dla pojazdów wszystkich marek, w tym również samochodów hybrydowych i elektrycznych.Dziś Alphabet jest reprezentowany w 33 krajach i zarządza portfelem ponad 700 000 leasingowanych samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów użytkowych wszystkich marek. Odwiedź www.alphabet.pl

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i Ameryki Północnej. Dysponuje jedną z największych baz danych o pojazdach na świecie. Serwis oferuje możliwość sprawdzenia historii pojazdu online w oparciu o numer VIN – 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Raporty autoDNA tworzone są w oparciu o bazy miliardów rekordów z całej historii danego pojazdu i są dla dealerów nie tylko cennym narzędziem w budowaniu atrakcyjnego stoku pojazdów, ale też wiarygodnym i wartościowym dowodem transparentności działań podejmowanych wobec klientów.

Sponsor

autoDNA

...

Sponsor

Auto Protect Polska

BASF

Sponsor

...

...

Sponsor

Benefia

Firma BG Poland działa na rynku polskim od 15 lat. Jest autoryzowanym partnerem serwisowym Importerów: Volkswagen Group Polska, Mazda Motor Poland, Inchcape JLR Poland, Kia Polska, Stellantis, Subaru Import Polska oraz największych grup dealerskich w kraju.Dostarcza technologię, know-how oraz mechanizmy sprzedażowe, które wprowadza poprzez każdy możliwy kanał komunikacji pomiędzy Dealerem, a Klientem. Firma wprowadza serwisy i usługi obejmujące kluczowe podzespoły pojazdów. Jej wykwalifikowana kadra odpowiada za kompleksowe wdrożenie danej usługi.

Sponsor

BG Poland

CA Auto Bank

Sponsor

Grupa CA Auto Bank to międzynarodowa instytucja finansowa działająca w 18 krajach europejskich. Naszą ambicją jest zdobycie pozycji wiodącego niezależnego, wielomarkowego operatora w zakresie finansowania pojazdów oraz w sektorze mobilności. Dzięki współpracy z ponad 30 prestiżowymi markami naszym klientom udostępniamy kompleksową ofertę kredytu, leasingu, ubezpieczeń oraz wynajmu. Nowe technologie i digitalizacja to kluczowe narzędzia w naszej działalności a doświadczona kadra i szeroka gama produktów sprawiają, że jesteśmy partnerem w wielu obszarach działalności dealera.

...

Sponsor

Cofidis

Grupa CSV to polska firma, która od ponad trzech dekad dostarcza swoim partnerom kompletne rozwiązania wspierające wszystkie etapy renowacji samochodowych powłok lakierniczych oraz technologie wylakierowań dla przemysłu metalowego i meblarskiego. Naszym atutem rynkowym jest pełna integracja oferty w zakresie technologii lakierniczej, szkoleń i usług. Wykorzystując kompetencje naszych ekspertów, dynamikę oraz elastyczność w działaniu, dbamy o budowanie i umacnianie zaufania naszych klientów. Od wielu lat występujemy jako Partner Twojej Lakierni, ze względu wyjątkową na rynku umiejętność dostosowywania oferty do potrzeb klientów.

Sponsor

Grupa CSV

ERGO Hestia

Sponsor

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Pośrednicy ubezpieczeniowi oraz klienci doceniają jakość oferty ERGO Hestii, czego dowodem są liczne nagrody. M.in. w 2023 roku, drugi rok z rzędu kierowcy obdarzyli ERGO Hestię zaufaniem i wybrali najlepszym ubezpieczycielem w rankingu Marka Nr 1.

F.B.D. s.j. od ponad 20 lat specjalizuje się w wyposażaniu serwisów blacharsko-lakierniczych, dostarczając wysoką jakość urządzeń i innowacyjne technologie. Nasze doświadczenie umożliwia wsparcie dealera już na etapie koncepcji. Wykonujemy kompleksowy montaż urządzeń i zapewniamy obsługę serwisową. Jako bezpośredni przedstawiciel wiodących producentów, m.in. SAIMA MECCANICA - kabiny i strefy lakiernicze, FAN – spawarki, zgrzewarki, BLACKHAWK – ramy naprawcze, systemy pomiarowe, zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Planujesz budowę lub modernizację blacharni-lakierni? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Sponsor

FBD

Już od ponad 30 lat jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu z Was. W sektorze wyposażenia warsztatowego jesteśmy najbardziej innowacyjną firmą na polskim rynku. W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie dobieramy zawsze optymalne rozwiązania. Dziękujemy za zaufanie!

Sponsor

Italcom

Image

Impuls Leasing

Sponsor

IMPULS-LEASING wchodzi w skład Holdingu IMPULS-LEASING International, który należy do Grupy Bankowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria. Aktywa Grupy wynoszą ponad 50 miliardów EUR. IMPULS-LEASING Polska działa na rynku polskiego leasingu od 2007 roku i wyróżnia się wysoką jakością obsługi Klienta. W 2023 r. spółka po raz dziewiąty otrzymała godło „Firma Przyjazna Klientowi”. Wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają także wyniki badania satysfakcji Klientów, z których wynika, iż 95% Klientów ocenia współpracę bardzo dobrze i dobrze, a 96% chętnie poleca usługi IMPULS-LEASING Polska swoim znajomym. IMPULS-LEASING Polska oferuje finansowanie w formie leasingu operacyjnego, finansowego, pożyczki oraz finansowanie stocku.

ING Lease (Polska) jest obecna na rynku od ponad 27 lat. To jedna z największych instytucji leasingowych w Polsce. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A. Zapewnia klientom bezpieczny dostęp do atrakcyjnego finansowania ruchomości i nieruchomości. Posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji transakcji na rynkach wielu krajów. Finansuje to, czego Przedsiębiorca potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania swojej działalności. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do klientów i transakcji oraz profesjonalne wsparcie i jasne zasady, dzięki którym budują wzajemne zaufanie i tworzą trwałe partnerstwo.

Sponsor

ING Lease

Latex Opony Sp. z o.o. to hurtownia opon i felg z tradycjami sięgającymi 1958 r. Posiadamy jeden z największych magazynów w Polsce (76 000 m²) i oferujemy ponad 800 tys. produktów. Wykorzystujemy innowacyjne systemy dystrybucji, takie jak platforma Xpartner, Dropshipping czy API. Dysponujemy profesjonalną, dwuliniową sekcją montażu kół osobowych i dostawczych, która daje możliwość obsłużenia 40 000 kół rocznie. Od 2018 roku dostarczamy do naszych Partnerów zmontowane i wyważone koła - gotowe do montażu. Zaufały nam i korzystają z naszej oferty m.in. sieci dealerskie Kia, BMW, Mazda, Nissan, Suzuki, Honda, Isuzu oraz Iveco.

Sponsor

LATEX

MAGO

Sponsor

Grupa MAGO S.A. od ponad 30 lat kompleksowo wyposaża wszystkie rodzaje obiektów handlowych i usługowych, zapewniając ich montaż i serwisowanie. Customizacja, elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz realizacja projektów „pod klucz” wyróżniają spółkę na tle konkurencji. MAGO oferuje szerokie spektrum produktów. Od regałów sklepowych przez tradycyjne i samoobsługowe kasy, opłatomaty datkomaty, automaty paczkowe, po sklepy automatyczne i autonomiczne oparte o pełną bezobsługowość. Jak również rozwiązania robotyczne oraz zaawansowane systemy do sprawnego i efektywnego zarządzania towarem.

...

Sponsor

OTOMOTO

PETRONAS Lubricants International (PLI) to globalny producent wysokiej jakości środków smarnych, będący częścią firmy PETRONAS - malajskiego koncernu petrochemicznego notowanego na liście Fortune 500. Założony w 2008 roku, PLI dostarcza środki smarne do przemysłu i pojazdów w ponad 90 krajach. Centrala firmy znajduje się w Kuala Lumpur, a PLI zarządza ponad 30 lokalnymi przedstawicielstwami w 27 krajach. Jest jednym z dziesięciu czołowych producentów środków smarnych na świecie i dąży do zajęcia pozycji numer jeden. Więcej informacji na stronie www.pli-petronas.com.

Sponsor

PETRONAS

Image

PROELTRONIC

Sponsor

Firma PROELTRONIC to dynamicznie rozwijająca się firma o profilu produkcyjno – handlowo –usługowym, produkująca i oferująca na polskim rynku samoobsługowe automaty płatnicze(opłatomaty). W branży motoryzacyjnej działa od ponad 10 lat i posiada bogate doświadczenie. Dostarczane przez nią samoobsługowe, wolnostojące urządzenia umożliwiają zautomatyzowanie procesu poboru opłat gotówkowych i bezgotówkowych. Zintegrowane z systemem sprzedażowym (DMS) umożliwiają usprawnienie i odciążenie punktów kasowych, bądź ich całkowite zastąpienie.

Firma Multichem jest polskim producentem lakierów samochodowych oraz przemysłowych. Nasze produkty pod marką Profix dostarczane są do profesjonalnych lakierni oraz specjalistycznych sklepów, gdzie są powszechnie wykorzystywane. Na przestrzeni lat produkcja lakierów w firmie przeszła olbrzymią metamorfozę pod względem unowocześnienia i dostosowania artykułów lakierniczych do obecnych wymagań i oczekiwań rynku. Naszą firmę cechuje przede wszystkim innowacyjność i elastyczność, którymi szybko i skuteczni odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Sponsor

PROFIX

...

Sponsor

Santander Consumer Multirent

Image

SIXT

Sponsor

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od 20 lat. Sixt Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.

W SoftVig jesteśmy skoncentrowani na cyfrowej transformacji branży motoryzacyjnej. Tworzymy rozwiązania informatyczne, których zadaniem jest ułatwiać i automatyzować pracę, pomagać w podejmowaniu decyzji biznesowych, digitalizować sposób sprzedaży i zarządzania pojazdami. Nasz zespół to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Dostarczane przez nas produkty i usługi wspierają branżę od ponad 20 lat. Z DMS AutoStacja, AutoTeam, czy usług SVCloud korzystają dealerzy i importerzy takich marek jak np. Audi, Ford, KIA, Seat, Skoda, Suzuki, Volkswagen, Volvo. Należymy do międzynarodowego holdingu technologicznego EAG i wspólnie przygotowujemy system przyszłości - DMS OMNETIC, który otwiera zupełnie nową erę działania w branży automotive.

Sponsor

Softvig

Tjekvik to globalny dostawca inteligentnych rozwiązań samoobsługowych dla producentów oraz grup dealerskich. Zintegrowane z systemem DMS mobilne oprogramowanie oraz kluczykomaty wewnętrzne i zewnętrzne pozwalają na znaczący wzrost efektywności funkcjonowania działu serwisu. Cyfrowy proces pozwala na zwiększenie satysfakcji klientów a także skrócenie czasu oczekiwania w godzinach szczytu. Firma założona w 2015 roku w Danii obecnie współpracuje z blisko 2000 autoryzowanymi serwisami na świecie. Kliknij tutaj - zarezerwuj prezentację produktu Tjekvik.

Sponsor

Tjekvik

T-Mobile

Sponsor

T-Mobile Polska to jeden z największych w Polsce operatorów świadczących pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla Klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. W ramach naszego portfolio, oprócz usług mobilnych oferujemy usługi stacjonarne, a także pełen pakiet produktów ICT. Posiadamy również kompleksową usługę dedykowaną branży automotive umożliwiającą digitalizację wszystkich procesów związanych z Biurem Obsługi Klienta. Stale modernizujemy i rozbudowujemy naszą infrastrukturę, aby zapewnić Klientom dostęp do usług o najwyższych standardach.

WAGAS od 20 lat działa jako niezależny administrator programów ubezpieczeniowych oraz Centrum Autoryzacji Szkód. Specjalizuje się w ubezpieczeniach typu GAP i ubezpieczeniach pokrywających koszty napraw pojazdów mechanicznych, a swoją ochronę dedykuje nowym i używanym pojazdom, zarówno w markach wolumenowych, jak też w segmencie premium.Wybierając współpracę z WAGAS Dealerzy zyskują solidnego partnera z szerokim portfolio produktowym, dzięki czemu mogą scentralizować zarządzanie wieloma dodatkowymi usługami ubezpieczeniowymi. Zapewnia to znaczne ułatwienie procesów i dużą oszczędność czasu, a tym samym pozwala na osiągnięcie przewagi rynkowej.

Sponsor

WAGAS

...

Sponsor

Warta

Image

VEACT

Sponsor

VEACT to zaufany partner digitalizacji w branży motoryzacyjnej. Jego precyzyjne analizy i inteligentne strategie marketingowe umożliwiają dealerom samochodowym lepsze zrozumienie i odpowiednio spersonalizowane podejście do klientów. Dzięki podejściu VEACT potrzeby klientów mogą być skutecznie realizowane, co tym samym buduje się ich lojalność. System umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów, a tym samym optymalizuje pozycję konkurencji wśród dealerów samochodowych. Dzięki szerokiej wiedzy, VEACT jest przyszłościowym partnerem dla dealerów samochodowych w całej Europie.

VEHIS to platforma oferująca samochody wszystkich marek wraz z finansowaniem, ubezpieczeniem oraz wsparciem serwisowym. Jesteśmy polską firmą i działamy na terenie całego kraju. Siedziba główna VEHIS mieści się w Katowicach. Firmę założyli managerowie, którzy współtworzyli i rozwijali największe firmy leasingowe w Polsce. Dzięki zebranym doświadczeniom stworzyli produkt finansowy, który łączy najlepsze cechy leasingu, kredytu i najmu długoterminowego.

Sponsor

VEHIS

Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 46 rynkach świata. Bank. Leasing. Ubezpieczenia. Mobilność. - to kluczowe obszary działania VWFS. Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla Klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną. Mobilność – wyraża orientację na dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów i przyszłe kierunki rozwoju rynku. To połączenie nowoczesnych usług i produktów finansowych z tradycyjnym biznesem motoryzacyjnym.

Sponsor

Volkswagen Financial Services

Image

Autoryzowany Dystrybutor firmy Ekoenergetyka Polska. Nasza oferta to odpowiedź na pytanie: jak narzucony przez importerów obowiązek posiadania ładowarek do samochodów elektrycznych przekuć w dodatkowe źródło dochodu stacji dealerskiej? Oferujemy najwyższej jakości ładowarki DC o mocy 30-600 kW i pokazujemy, jak zarabiać na każdym ładowaniu elektryka na twojej stacji ładowania. Wykorzystaj popyt na usługi ładowania. Zapraszamy na www.mypower.pl

Sponsor

MyPower

Image

POZOSTALI WYSTAWCY

XYZ

Wystawca

...

...

Wystawca

XYZ

...

Wystawca

XYZ

Image

Obserwuj nas na:

ul. Komitetu Obrony Robotników 56

02-146 Warszawa

Tel. 22 243 63 86
redakcja@miesiecznikdealer.pl